Thai box pre ženy - začiatočník

Course class: 0/10
Mon, 17.10.2022, 18:30-19:30free Wed, 19.10.2022, 18:30-19:30free Mon, 24.10.2022, 18:30-19:30free Wed, 26.10.2022, 18:30-19:30free Mon, 31.10.2022, 18:30-19:30free Wed, 02.11.2022, 18:30-19:30free Mon, 07.11.2022, 18:30-19:30free Wed, 09.11.2022, 18:30-19:30free Mon, 14.11.2022, 18:30-19:30free Wed, 16.11.2022, 18:30-19:30free
21. Nov (Monday)
18:30 - 19:30
Zrkadlová sála
6 EUR
2
min
0
12
max

Kurz thajského boxu pre ženy začiatočníčky.

Ak si chceš zlepšiť svoju kondičku, cítiť sa sebavedomejšie, bezpečnejšie a spáliť nadbytočné kalórie, prihlás sa prostredníctvom rozvrhu na stránke, telefonicky alebo správou ešte dnes, pretože kurz je obmedzený počtom 12, aby si si z lekcie odniesla maximum. Pôjdeme spolu od úplných základov, takže ak už budeš úplný nováčik alebo pokročilá, ktorá si chce zopakovať základné údery rukami, nohami, kolenami, radi ťa spoznáme.

 

Cena zahŕňa celý kurz pre začiatočníkov a voľný vstup do open gymu, či už pred tréningom alebo po ňom.

Pondelok a Streda 18:30

Comments:

You have to Login or Register to add comment

HYBKO

Veľkomoravská (oproti bytovke s popisným číslom 2166), 911 05 Trenčín - Zlatovce

Multifunkčný priestor na cvičenie pre celú rodinu.